Warning: Creating default object from empty value in /otwarteniebo/plugins/system/advancedmodules/modulehelper.php on line 320
Finger of God 2 już dostępny! Przez 72 h za darmo

Warning: Creating default object from empty value in /otwarteniebo/components/com_k2/models/item.php on line 506
wtorek, 04 grudnia 2018 12:50
  • rozmiar czcionki zmniejsz rozmiar czcionki zmniejsz rozmiar czcionki zwiększ rozmiar czcionki zwiększ rozmiar czcionki

Finger of God 2 już dostępny! Przez 72 h za darmo

Słuchajcie, mamy świetną wiadomość! Aż w 35 miastach w USA Finger of God 2 był wyświetlany przed premierowo. Dzisiaj, 4 grudnia jest już dostępny dla wszystkich. Darren Wilson chce dać całemu światu szansę zobaczenia tego filmu, dlatego udostępnia go przez 72 godziny za darmo!

Chcesz być na bieżąco? Polub nas

Jak możesz zobaczyć Finger of God 2 (wersja angielska) za darmo:

  1. 1. Wejdź na www.bethel.tv i załóż bezpłatne konto, jeśli jeszcze go nie masz.
  2. 2. 4 grudnia o 3:30 czasu polskiego (CET) rozpocznie się transmisja wydarzenia w Bethel Church (Redding, Kalifornia).
  3. 3. Film " Finger of God 2" będzie dostępny do obejrzenia przez kolejne 72 godziny tutaj: https://www.bethel.tv/watch/7491.

Jeśli nigdy wcześniej nie oglądałeś ani jednego z wielu filmów WP Films, zachęcamy do dołączenia. Zapisz się na darmowe konto, jeśli jeszcze go nie masz, udostępnij ten post w mediach społecznościowych, opowiedz o tym swojej rodzinie i przyjaciołom, a potem dołącz do nas i setki tysięcy na całym świecie, aby świętować razem naszego króla Królów!

 

Zwiastun: