Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/advancedmodules/modulehelper.php on line 320
Znaki, cuda i aniołowie w Izraelu

Warning: Creating default object from empty value in /components/com_k2/models/item.php on line 506

Warning: Creating default object from empty value in /components/com_k2/models/item.php on line 506

Warning: Creating default object from empty value in /components/com_k2/models/item.php on line 506

Warning: Creating default object from empty value in /components/com_k2/models/item.php on line 506

Warning: Creating default object from empty value in /components/com_k2/models/item.php on line 506
sobota, 26 listopada 2011 08:00
  • rozmiar czcionki zmniejsz rozmiar czcionki zmniejsz rozmiar czcionki zwiększ rozmiar czcionki zwiększ rozmiar czcionki

Znaki, cuda i aniołowie w Izraelu

Ściana Płaczu Ściana Płaczu
  Kathie Walters jest jednym z moich drogich przyjaciół. Chciałbym oczywiście widzieć aniołów w takiej "ilości" jak Kathie, ale cieszę się z tego, co się jej przydarza. Obserwujemy znaczący WZROST liczby proroczych spotkań i słów zarówno W IZRAELU jak i DLA IZRAELA. Bóg kocha tych, którzy mieszkają w Izraelu, Żydów i pogan. Módl się o pokój dla Jeruzalem i bądź zachęcony tym anielskim spotkaniem w Izraelu. - Steve Shultz

Chcesz być na bieżąco? Polub nas

 

Żydzi w Izraelu Będą Oglądać Znaki i Cuda

 

W piątek 18 lipca 2008 byłam w Boone w Północnej Karolinie, przygotowując się do konferencji z Sidem Rothem, która miała się odbyć w sobotę. Zanim się zaczęła, Duch Święty powiedział mi, że ludzie na tej konferencji potrzebują WIELKICH zmian i zachęty.

Potem w sobotni wieczór, kiedy Sid Roth przemawiał, miałam wizję – ujrzałam anioła w czymś niebieskim, ale za tym aniołem zobaczyłem nagle największego anioła, jakiegokolwiek widziałam – był złoty i miał ogromne skrzydła. Pierwszy raz zobaczyłam anioła z takimi skrzydłami. Miałam ochotę wejść pod krzesło.

To był Archanioł Michał.

Na tym spotkaniu miało miejsce wiele zmagań i zakłóceń w Duchu. Wiedziałam, że wstawiennicy modlili się całą noc i nawet nie wiedzieli, o co się modlili. Ale kiedy zobaczyłam Michała, zdałam sobie sprawę z silnej duchowej opozycji wobec Sida Rotha tego wieczoru.

Kiedy nagle pojawił się Michał, wiedziałam w moim duchu, że Bóg powołuje Sida do znaków i cudów w Izraelu. Wcześniej, w ciągu dnia Pan mówił do mnie: "Żydzi domagają się znaków i będą mieli znaki, i wiele uzdrowień, i cudów." Mesjasz Jeszua, Wyzwoliciel, Uzdrowiciel, Odbudowujący nas i Przebaczający grzechy, objawi w Izraelu swoją moc w znakach i cudach.

Gary Oates na tym samym spotkaniu także widział anioła:

"Widziałem dużego anioła ubranego na biało z dużą błękitną szarfą od prawego ramienia do lewego biodra. Umieścił na głowie Sida złotą koronę wysadzaną klejnotami. Widziałem anioła jak stał z tyłu Sida i kilkakrotnie poruszał nim podczas spotkania. Błękitna szarfa była bardzo widoczna. Miałem wrażenie, że korona reprezentowała wzrost autorytetu w duchowych realiach. Powiedziałem mu później, że ta błękitna szarfa reprezentowała wzrost objawienia, które miał otrzymać."

NAMASZCZENIE NA TOBIE Będzie w Stanie Dosięgnąć Żydów

Kiedy byłam w Izraelu kilka lat temu, widziałam anioła, który był ubrany jak żołnierz izraelski. Pojawił się znienacka na środku dziedzińca. Podszedł do mnie i rozmawialiśmy w pobliżu grobu Sary i Abrahama. Powiedział, że w Izraelu byli misjonarze, którzy nie byli do tego powołani, ale działali w duchu religijnym i Bóg ich odesłał do tych miejsc, krajów i miast, do których ich powołał. Powiedział, że byli inni, którzy nie byli w Izraelu, chociaż zostali do tego powołani, i że Bóg ich przyprowadzi.

Anioł powiedział, że Żydów nie można zdobyć intelektualną Ewangelią, ale znakami i cudami, i mogą to robić ludzie działający pod namaszczeniem. Moja przyjaciółka i ja byłyśmy pod potężnym namaszczeniem, które nosił anioł Obecności Bożej. Potem anioł nagle zniknął.

Natychmiastowa Demonstracja Namaszczonej Bożej Obecności

Nagle zaraz po tym podszedł do nas człowiek. Ten jedyny raz byłam świadkiem, jak ktoś był całkowicie owładnięty duchem lęku. On był straszny! Ani przez moment nie był spokojny. Powiedział nam, że uciekł skądś, gdzie było wielu zabitych. Zapytał, czy nie wiemy czegoś o Australii, bo rząd Izraela organizuje mu wyjazd do Australii. Tak się składa, że kilka lat mieszkałam w Australii i opowiedziałam mu o tym, jak wygląda tam życie.

Kiedy mówiłam, namaszczenie, pod wpływem którego się znajdowałam, spadło na niego i został całkowicie uwolniony od lęku. Nie mówiłam mu bezpośrednio o Jezusie, tylko odpowiadałam na jego pytanie o Australię. Kiedy ten mężczyzna odszedł, anioł znów się pojawił i powiedział:

"Tak powinno tu być; ludzie, którzy żyją pod namaszczeniem będą w stanie dosięgać i oddziaływać na Żydów. Obecność Boża na i w jego ludzie będzie dotykać życia ludzi i będzie następować uwolnienie i demonstracja mocy. Tu musi być demonstrowana Boża Obecność."

(Strona 1 z 2)