Warning: Creating default object from empty value in /otwarteniebo/plugins/system/advancedmodules/modulehelper.php on line 320
Todd White odwiedzi Polskę! (aktualizacja)

Warning: Creating default object from empty value in /otwarteniebo/components/com_k2/models/item.php on line 506
środa, 11 lutego 2015 16:59
  • rozmiar czcionki zmniejsz rozmiar czcionki zmniejsz rozmiar czcionki zwiększ rozmiar czcionki zwiększ rozmiar czcionki

Todd White odwiedzi Polskę! (aktualizacja)

11 kwietnia 2015 roku Todd White po raz pierwszy odwiedzi Polskę. Konferencja z jego udziałem odbędzie się w Warszawie. Todd znany jest z serii chrześcijańskich filmów dokumentalnych Father of Lights i Holy Ghost. Relacjonują one Boże działanie w naszych czasach.

Chcesz być na bieżąco? Polub nas

O mówcy

Todd White był narkomanem i ateistą przez 22 lata, kiedy nagle w 2004 roku został radykalnie zbawiony! Odkupienie i sprawiedliwość są podstawą nauczania Todda. Naucza on, że Duch Święty chce płynąć przez każdego wierzącego wszędzie gdzie idzie, w pracy, w szkole, w sklepach, centrach handlowych, na stacjach benzynowych, wszędzie. Todd White wystąpił w takich programach jak „Sid Roth: To Ponadnaturalne” i „700 club”.

Jego nauczania dostępne są na naszej stronie w dziale nauczania.

 

Cel konferencji

Tak o wydarzeniu piszą organizatorzy: "Chcielibyśmy doświadczyć Bożej perspektywy Królestwa Bożego. Kiedy patrzymy z góry, rzeczy wyglądają inaczej, przejrzyściej i wszystko wydaje się możliwe. On przeznaczył nas i wyposażył we wszelką moc, by Jego Królestwo mogło rozprzestrzeniać się na ziemi. Zapraszamy was na konferencję z Toddem White’em, dotyczącą uzdrawiania chorych na ulicach z Miłością Ojca."

 

Miejsce Konferencji (AKTUALIZACJA)

Warszawa, ul. Marsa 56C w hali MT Polska

 

Rejestracja

Rejestracja i więcej informacji dostępnych jest na stronie wydarzenia na Facebooku.