niedziela, 22 stycznia 2012 01:01
  • rozmiar czcionki zmniejsz rozmiar czcionki zmniejsz rozmiar czcionki zwiększ rozmiar czcionki zwiększ rozmiar czcionki

Inicjatywa: ZATRZYMAJ SIĘ DLA JEDNEJ OSOBY

Inicjatywa: ZATRZYMAJ SIĘ DLA JEDNEJ OSOBY irismin.org
Heidi Baker zachęca do wprowadzania miłości do działania. Byśmy zostali jak ten Samarytanin z przypowieści Jezusa.  Czy jesteś gotowy do działania? Zacznij już dziś... ale najpierw zobacz wideo :).

Chcesz być na bieżąco? Polub nas

pLRwSaQXHxM
Podziel się tym wideo z innymi. Niech miłość zacznie działać wśród Polaków.

I trochę autorce. Rolland i Heidi Baker pochodzą z południowej Kalifornii. Służyli jako misjonarze w Indonezji i Hong Kongu, a następnie odebrali Boże powołanie, aby udać się do Mozambiku. Stając w obliczu przytłaczających potrzeb mieszkańców tego kraju, Bakerowie byli wielokrotnie świadkami tego, jak Bóg w nadprzyrodzony sposób zaopatruje tysiące dzieci poprzez ich posługę. Ich organizacja, Iris Ministries przyczyniła się do powstania wielu tysięcy kościołów w dziesięciu krajach afrykańskich.

Dla tych, którzy chcą poznać bliżej Bakerów zachęcamy do lektury “Zawsze pod dostatkiem. Świadectwo nadprzyrodzonego Bożego zaopatrzenia wśród najuboższych dzieci świata”. Książkę znajdziecie pod tym linkiem.