Furious Love (Nieokiełznana miłość) zwiastun

źródło: youtube.pl
Gatunek:Filmy

Polskie napisy dostępne są tutaj. Do kupienia na (wersja elektroniczna dostępna jest z polskimi napisami): http://furiouslove.wpfilm.com


Furious Love (Nieokiełznana miłość) można powiedzieć, że został poczęty tuż przed zakończeniem pierwszego filmu Darrena Wilsona pt.: „Finger of God” (Palec Boży). Kiedy był w Stambule (Turcja), misjonarka z Mozambiku, Heidi Baker zaczęła się modlić o niego. W środku jej modlitwy, nagle zobaczyła, w swoim duchu, że Darren kręci ludzi związanych przez demony siedzących w okultyzmie. Pan dał jej słowo dla Darrena: „Musisz iść w ciemność, by zobaczyć światło.” Ani Darren ani Heidi nie mieli najmniejszego pojęcia, co może to oznaczać, i ostatnią rzeczą jak była na uwadze Darrena w tym momencie był ciąg dalszy filmu „Finger of God”, który jeszcze nawet nie został złożony w całość.
Dwa miesiące później, podczas normalnego nabożeństwa w kościele, Darren został dosłownie zepchnięty z fotelu, co było drugą częścią wezwania Boga. Usłyszał, bardzo wyraźnie, jak Bóg przemówił do Niego z poleceniem zrobienia dwóch rzeczy odnośnie tego filmu: - pokaż światu rzeczywistość wojny pomiędzy światłem, a ciemnością, - pokaż światu, że jedynym sposobem by wygrać tą wojnę jest miłość. To było to! Darren miał swoje rozkazy. Ale najpierw musiał dokończyć Finger of God, a zaraz potem powstał film Furious Love.

Magazyn