To kłamstwo na temat uzdrowienia przyczynia się do tego, że ludzie tracą wiarę w Boga

So, Maj 27, 2017
źródło: youtube.pl
Serie nauczań:nieprzypisane

Przypominam sobie historię pewnego człowieka wychowanego w chrześcijańskim domu, mającego obecnie ogromny wpływ na wiodące stacje telewizyjne. Moja żona przeczytała o nim wywiad.  Była przedstawiona tam historia jego siostry, która umarła bardzo młodo z powodu nieuleczalnej choroby. I właśnie dlatego, że w tym czasie zbór, w którym dorastał ów człowiek, wystąpił z oświadczeniem, że Bóg chciał tej choroby i ma w tym jakiś cel, ta wpływowa osoba całkowicie odwróciła się od Pana. 

W rezultacie śmierci tej młodej dziewczynki dziś ogłasza, że jest agnostykiem lub ateistą. W tym wywiadzie powiedział: „Jeśli Bóg istnieje i jest odpowiedzialny za śmierć mojej małej siostrzyczki, to ja nie chcę mieć z Nim nic wspólnego". Ten człowiek ma teraz ogromne wpływy na telewizję w Ameryce. Używa wszelkich możliwych sposobów, by siać swój rodzaj niewiary w chrześcijanach.

czas 8:00

Oryginalny tytuł: Andrew Wommack - Bóg chce żebyś był zdrowy PL cz.1

Przypominam sobie historię pewnego człowieka wychowanego w chrześcijańskim domu, mającego obecnie ogromny wpływ na wiodące stacje telewizyjne. Moja żona przeczytała o nim wywiad.  Była przedstawiona tam historia jego siostry, która umarła bardzo młodo z powodu nieuleczalnej choroby. I właśnie dlatego, że w tym czasie zbór, w którym dorastał ów człowiek wystąpił z oświadczeniem, że Bóg chciał tej choroby i ma w tym jakiś cel, ta wpływowa osoba całkowicie odwróciła się od Pana.

W rezultacie śmierci tej młodej dziewczynki dziś ogłasza, że jest agnostykiem lub ateistą. W tym wywiadzie powiedział: "Jeśli Bóg istnieje i jest odpowiedzialny za śmierć mojej małej siostrzyczki, to ja nie chcę mieć z Nim nic wspólnego". Ten człowiek ma teraz ogromne wpływy na telewizję w Ameryce. Używa wszelkich możliwych sposobów, by siać swój rodzaj niewiary w chrześcijanach.

czas 8:00

Magazyn