26 września 2015

To się dzieje naprawdę! Złoty pył, nowe zęby, utrata wagi

Aby obejrzeć w języku polskim, włącz napisy w odtwarzaczu.

Gościem odcinka jest światowej sławy kaznodzieja David Herzog. Jego służbie towarzyszą niezwykłe znaki i cuda. Uczestnicy spotkań z Herzogiem doświadczają nadprzyrodzonej utraty wagi. Niektórzy twierdzą, że w ich ustach pojawiły się nowe zęby. Inni mówią, że pojawił się na nich złoty pył.

Komentarze

 1. Gloria Bogu za Was I za Polske , Dzieki Wam za Wasz email bo Chwała Boga uzupełniła moją radość. Czy jest miżliwe dowiedzieć kiedy i gdzie będzie w Polsce David Herzog , z wielką ochotą chciałabym uczestniczyć .

 2. CHWAŁA YACHVÉ , DZIĘKUJE BARDZO ZA ODPOWIEDZ, I UWIELBIAM KOŚCIÒŁ – ESTER JEZUSA , JESTEM W SZWAJCARI I BYŁAM W ZURICHU NA SPOTKANIU Z DAVID HERZOG , NA DŁONIACH LUDZKICH POKAZALO SIE ZŁOTO I PŐZNIEJ OLEI , JA NA SWOICH NIC NIE WIDZIA ŁAM ALE JAK WRÒCIŁAM DO DOMU DO KANTONU WŁOSKIEGO TO PONAD MIESIĄC UKAZYWAŁY SIE NA MOJEJ TWARZY CENTKI ZŁOTA . DZIEKI BOGU ZA JEGO CHEAŁĘ I ZA DAVIDA ORAZ ZA WAS !!!! CHCIAŁABYM OSOBIŚCIE ODWIEDZIĆ WASZ KOŚ CIÒŁ BYĆ NA KULCIE JEŚLI TO MOŻLIWE . Pozdrawiam i Halleluja .Salmo 33 e poi Salmo 133 VI AMO IN CRISTO GESU MESSIA.

 3. Cuda zębów -nikt ich nigdy nie potwierdził- czyli prawdopodobnie to oszustwo.
  Złoty Pył i materializujące się Kamienie pojawił sie w charyzmatycznych wspólnotach w Polsce -. w Warszawie w Łodzi, w Krakowie i Skierniewicach. Nawet niektórzy Księża i zakonnicy wierzą w te “CHWAŁE BOŻĄ” A zaczęło się w Kaliszu -Randy Clark dał nam to błogosławieństwo a potem liderzy mieli przekazać we wspólnotach. Jest szaleństwo -pył robi furrore. Idźcie na na konferencje serce Dawida tam jest naprawdę pył !! i jest złoty.

 4. “i (2 Tymoteusza 2:15). Oni odrzucili Prawdę, a więc JA pozwalam im wierzyć w wielki podstęp, gdyż nienawidzą Posłańców wysłanych do nich z ostrzeżeniem i zniesławiają ich na wszelkie sposoby, wypowiadając nad nimi przekleństwa!
  Tak, więc pozwolę szatanowi wypełnić usta, które unikały prawdy, pożądaniem tego świata – złotem.
  Uciekajcie od tego objawiania się złota, które można znaleźć w kościołach wielu krajów! To jest tylko początek . Złoty pył oślepił ich oczy
  !”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *