Drodzy czytelnicy portalu otwarteniebo24.pl! Zapraszamy do udziału w zabawie, w której można wygrać książki najchętniej czytanych przez was autorów.

O co chodzi? Prosimy was, żebyście przejrzeli artykuły na naszym portalu i wybrali ulubione fragmenty, a następnie wysłali je do nas. Przykleimy je do tablicy w galerii konkursowej. Trzy fragmenty, które zdobędą najwięcej like’ów, umożliwią zdobycie jednej z 3 książek: “Jedz moje ciało, pij moją krew” (A. Mendez Ferrell); “Modlitwy, które wypędzają demony” (J. Eckhardt); “Kiedy niebo nawiedza ziemię” (B. Johnson).

 

Jak grać i wygrać?
1) Lubić naszą stronę na facebooku https://www.facebook.com/otwarteniebo24pl
2) Wybrać z dowolnego artykułu dostępnego w Magazynie na otwarteniebo24.pl jakiś fragment, który najbardziej się wam podoba lub najbardziej was poruszył (nie więcej niż 3 zdania).

Np. widzę w jednym artykule interesujący mnie fragment “Każdy urodził się, by mieć miejsce zwycięstwa i triumfu”, zaznaczam go, kopiuję, wklejam do wiadomości na facebooku, dopisuję nazwę artykułu: “Moc uwielbienia w walce duchowej” Bill Johnson, a następnie podpisuję się jakoś charakterystycznie (może być imię i nazwisko, może być pseudonim oraz nick internetowy).

3) Wysłać go nam na priva z nazwą artykułu z którego pochodzi (na facebooku wystarczy wpisać: otwarteniebo24.pl)
4) Fragment wstawimy do naszej galerii konkursowej wraz z preferowanym Nickiem/pseudonimem osoby, która go przysłała
5) Osoba, której fragment dostanie najwięcej polubień, jest zdobywcą 1 miejsca i może wybrać jako nagrodę dowolną książkę spośród trzech książek konkursowych („Modlitwy, które wypędzają demony”; „Kiedy niebo nawiedza ziemię” lub też „Jedz moje ciało, pij moją krew”).
6) Osoba, której fragment zdobędzie drugą co do ilości liczbę polubień, jest zdobywcą 2 miejsca i wybiera jedną książkę spośród pozostałych dwóch. Fragment o trzeciej liczbie polubień daje 3 miejsce i prawo do uzyskania ostatniej książki pozostałej w puli.
7) Rozstrzygnięcie konkursu 7.05.2014 r.

 

Jedna osoba może wysłać do nas dowolną ilość fragmentów.

Zasady ogólne: Konkurs skierowany jest do wszystkich czytelników portalu otwarteniebo24.pl. W konkursie można wygrać 1 nagrodę z trzech książek: „Modlitwy, które wypędzają demony” Johna Eckhardta, „Kiedy niebo nawiedza ziemię” Billa Johnsona lub też „Jedz moje ciało, pij moją krew” autorstwa Any Mendez Ferrell. Wygrywa się na podstawie ilości polubień przesłanego nam fragmentu. Zdobywca pierwszego miejsca wybiera swoją nagrodę jako pierwszy. Zdobywca miejsca drugiego wybiera spośród dwóch pozostałych książek. Zdobywca miejsca trzeciego dostaje ostatnią książkę, która została w puli. Organizatorem konkursu jest portal otwarteniebo24.pl, a nagrody zostały ufundowane przez osoby prywatne. Konkurs nie jest organizowany ani sponsorowany przez Facebook.

Konkurs trwa od 14.04.2014 r. do 7.05.2014 r.

Zdjęcie: KONKURS ŚWIĄTECZNY!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *