22 czerwca 2014

Jak zostać wypełnionym całkowicie pełnią Bożą?

Bycie wypełnionym pełnią Bożą nie zależy od tego co robisz, tylko od poznania jak bardzo Bóg cię kocha.

Efez. 3:19
I mogli poznać miłość Chrystusową, która przewyższa wszelkie poznanie, abyście zostali wypełnieni całkowicie pełnią Bożą.

Wszyscy chcemy doświadczyć więcej zdrowia, pomyślności i sukcesu w naszym życiu. Bóg, będąc Bogiem, posiada wszystkie te rzeczy, nie sądzisz? Więc bycie pełnym Boga jest byciem pełnym zdrowia, pomyślności i sukcesu.

W przeszłości, powiedziano mi, że aby być napełnionym całkowicie pełnią Bożą, muszę pościć określoną liczbę dni, modlić się pewną liczbę godzin i mówić językami bez przerwy! Nie lekceważę postu, modlitwy czy mówienia językami ale bycie całkowicie napełnionym pełnią Bożą nie zależy od tego co robisz. Nie zależy nawet od naszej miłości do Jezusa. Tak naprawdę zależy od poznania miłości Chrystusa. Nikt mi nigdy nie powiedział, że jeśli będę wiedział jak bardzo Bóg mnie kocha i skupię się na Jego miłości do mnie, będę Nim wypełniony.

Kiedy Bóg cię stworzył, zaplanował, że będziesz żył na najwyższym poziomie, gdy będziesz wypełniony Jego miłością, tak jak samochód, który sprawuję się najlepiej, gdy jest napełniony odpowiednim rodzajem oleju czy benzyny. Kiedy zdasz sobie sprawę jak bardzo Bóg cię kocha i nakarmisz się Jego miłością do ciebie, będziesz w ponadnaturalny sposób wypełniony pełnią Bożą.

A bycie pełnym Boga oznacza bycie pełnym wszystkiego kim Bóg jest dla ciebie i co ma dla ciebie. Być pełnym Boga to przebywanie w miejscu życia, zdrowia, pokoju, dobrobytu – całkowite powodzenie.

Także, kiedy jesteś świadomy jak bardzo Bóg cię kocha i stajesz się napełniony Bożą pełnią, następuje to o czym mówi następny werset – Bóg według mocy działającej w nas czyni daleko więcej ponad to wszystko, o co prosimy albo o czym myślimy (Efez. 3:20). Doświadczysz eksplozji ogromnych błogosławieństw Boga w swoim życiu. Staniesz się magnesem na błogosławieństwa.

Więc jako umiłowany Boga, karm się miłością Bożą do ciebie i doświadczaj więcej zdrowia, pomyślności i sukcesów w twoim życiu.

 

Autor: Joseph Prince

Pastor dynamicznego i szybko rosnącego Kościoła Nowego Stworzenia w Singapurze, którego kongregacja liczy ponad 24 tysiące wiernych. Jako ceniony mówca konferencyjny Joseph oddziałuje na liderów kościoła w wymiarze międzynarodowym. Jego celem jest uczenie ludzi jak mogą panować w życiu poprzez obfitość łaski i dar sprawiedliwości. Boża Łaska jest centrum jego przesłania. Mieszka w Singapurze wraz z żoną Wendy i dziećmi: Jessica Shayna i Justin Prince. Aby dowiedzieć się o najnowszych zasobach Josepha Prince`a, odwiedź stronę JOSEPHPRINCE.COM W języku polskim ukazała się jego książka “Przeznaczeni by królować”

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *