Na stworzenie tego serialu zwykli ludzie potrafili zebrać ponad 10 milionów dolarów! Czym wyróżnia się serial “The Chosen”? Czy jest dostępny po polsku? Sprawdźcie szczegóły!

Serial składa się z pilota oraz 8 odcinków pierwszego sezonu. “The Chosen” to 8-odcinkowy serial, który opowiada o życiu Jezusa. Historie opowiedziane w Ewangeliach są jednak tutaj jedynie punktem wyjścia do zarysowania znacznie szerszego kontekstu. Co robili Apostołowie zanim spotkali Jezusa? Jak wyglądało ich życie rodzinne? Czemu Maryja poprosiła syna, aby przemienił wodę w wino?

Twórcy puścili wodze fantazji i przedstawili interesujące tło historii, dotyczących kluczowych bohaterów Nowego Testamentu. Efekt jest ciekawy, a momentami bardzo wzruszający. Nie zabrakło także scen dobrze opisanych w Nowym Testamencie. Nad zgodnością całości z duchem Ewangelii czuwali eksperci.

Chcemy stworzyć 7 sezonów i dotrzeć do miliarda widzów w ciągu najbliższych 7 lat. Jeśli udało się to twórcom “Gry o tron”, to dlaczego ma się nie udać serialowi opartemu o najlepiej sprzedającą się Książkę w historii? – mówi Jeff Harmon, jeden z twórców serialu.

Na amerykańskim serwisie filmowy IMDb “The Chosen” może pochwalić się powalającą ocenę 9,9!

Serial można obejrzeć z polskimi napisami korzystając ze strony WWW lub bezpłatnej aplikacji “The Chosen” (wersja na smartfony oraz iOS). Do tej pory odcinki wyświetlono ponad 4 mln razy, w 156 krajach na świecie.

Oglądaj

Cały sezon 1 i 2 jest za darmo także na stronie internetowej: https://studios.vidangel.com/the-chosen

Wszystkie odcinki są darmowe, ale obecnie tylko na telefonie w aplikacji the Chosen:

Komentarze

  1. Witam. W 1 sezonie odc 1 nie ma polskich napisów. Nie ma możliwości ich ustawienia. Będę wdzięczny jeśli ktoś z Państwa podpowie czy np na innej stronie www one są.
    Pozdrawiam Piotr

  2. Polecam, film przepiękny.
    Bardzo realnie osadzony, bohaterowie autentyczni, można poczuć klimat, wybory tych ludzi.
    Szczerze polecam, takiego filmu jeszcze nie widziałam, aż chce się czytać Biblię.

  3. Hmmm… serial jest naprawdę dobry, jestem na pierwszym sezonie i obejrzałam na razie 5 odcinek i uważam, że jest najbardziej pouczający z tych wszystkich pięciu odcinków, które obejrzałam 😉😀

  4. Mam pytanie: Czy tylko u mnie w aplikacji ‘The Chosen’ są tylko ukazane dwa sezony? Niby zrobili (chyba cały) trzeci i robią czwarty, ba! Mam nawet informacje, że robią już czwarty sezon 😉 Oczywiście serial dobry, skończyłam właśnie oglądać 5 odcinek pierwszego sezonu (co już chyba wspomniałam) i to jest na razie najbardziej pouczający odcinek ze wszystkich pięciu 🙂 I jeszcze dodam, że u mnie z polskimi napisami jest jak na razie wszystko w porządku 🙂😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *