Na stworzenie tego serialu zwykli ludzie potrafili zebrać ponad 10 milionów dolarów! Czym wyróżnia się serial “The Chosen”? Czy jest dostępny po polsku? Sprawdźcie szczegóły!

Serial składa się z pilota oraz 8 odcinków pierwszego sezonu. “The Chosen” to 8-odcinkowy serial, który opowiada o życiu Jezusa. Historie opowiedziane w Ewangeliach są jednak tutaj jedynie punktem wyjścia do zarysowania znacznie szerszego kontekstu. Co robili Apostołowie zanim spotkali Jezusa? Jak wyglądało ich życie rodzinne? Czemu Maryja poprosiła syna, aby przemienił wodę w wino?

Twórcy puścili wodze fantazji i przedstawili interesujące tło historii, dotyczących kluczowych bohaterów Nowego Testamentu. Efekt jest ciekawy, a momentami bardzo wzruszający. Nie zabrakło także scen dobrze opisanych w Nowym Testamencie. Nad zgodnością całości z duchem Ewangelii czuwali eksperci.

Chcemy stworzyć 7 sezonów i dotrzeć do miliarda widzów w ciągu najbliższych 7 lat. Jeśli udało się to twórcom “Gry o tron”, to dlaczego ma się nie udać serialowi opartemu o najlepiej sprzedającą się Książkę w historii? – mówi Jeff Harmon, jeden z twórców serialu.

Na amerykańskim serwisie filmowy IMDb “The Chosen” może pochwalić się powalającą ocenę 9,9!

Serial można obejrzeć z polskimi napisami korzystając ze strony WWW lub bezpłatnej aplikacji “The Chosen” (wersja na smartfony oraz iOS). Do tej pory odcinki wyświetlono ponad 4 mln razy, w 156 krajach na świecie.

Oglądaj

Cały sezon 1 i 2 jest za darmo także na stronie internetowej: https://studios.vidangel.com/the-chosen

Wszystkie odcinki są darmowe, ale obecnie tylko na telefonie w aplikacji the Chosen:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *