Już 18 lutego koncert Hansa Kraenzlina we Wrocławiu Hans Kraenzlin, nowozelandzki psalmista kochający Polskę, podczas swojej zimowej trasy koncertowej odwiedzi Wrocław.  Jako patroni medialni zachęcamy do udziału.

Utwory Hansa Kraenzlina inspirowane są miłością do Boga, Biblią i chrześcijaństwem, a jego piosenki są niezwykle głębokie i osobiste. To dobra muzyka z interesującymi tekstami, ale nie tylko. Muzyk swą twórczością uwielbia Boga. 

 

Koncert odbędzie się 18 lutego 2015 r. o godz. 19.00 w Centrum Konferencyjnym przy ul. Szybowcowej 23 we Wrocławiu (www.centrumkonferencyjnebbg.pl). Cena biletu to 10 zł (do kupienia przed koncertem). 

Wydarzenie na Facebooku

 

Trasa koncertowa

Podczas trasy koncertowej wystąpi także w: Gdańsku, Olesnie, Nysie i Lutowisku.

(więcej na stronie artysty: http://hanskraenzlin.com/european-tour-details/)

 

Utwór


O artyście

Hans Kraenzlin jest autorem głębokich tekstów, twórcą muzyki dotykającej serca, a przede wszystkim jest osobą bezpośrednią i szczerą. Jego twórczość przesiąknięta jest uwielbieniem dla Boga.

Polska jest szczególnie bliska sercu Hansa, ponieważ jego żona jest Polką, ale także dlatego, że ma tu wielu przyjaciół. Podczas trasy będą mu towarzyszyć muzycy zarówno z Polski, jak i Nowej Zelandii. Jest synem misjonarzy. Od dzieciństwa podróżował po całym świecie. Na stałe mieszka w Nowej Zelandii. W 2012 r. nagrał swoją pierwszą płytę On the Back Hills of Betlehem, do nagrania której zaprosił kilku polskich muzyków, w tym Pawła „Bzima” Zareckiego, Roberta Szydło i Piotra Nazaruka. W 2013 r. na kilka miesięcy przeniósł się do Polski, gdzie w podwarszawskim

Pueblo People Studios pracował nad kolejnym albumem For our freedom and yours. Większość piosenek z tej płyty powstała i została nagrana w Polsce.

Komentarze

  1. Zapraszamy również na koncert Hansa w Nysie (woj. opolskie) 🙂
    20 lutego, g. 19:00
    Kościół Zielonoświątkowy w Nysie, ul. Chodowieckiego 2

    Link do wydarzenia:
    facebook. com/events/1401810883455144/?fref=ts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *