11 kwietnia 2015 roku Todd White po raz pierwszy odwiedzi Polskę. Konferencja z jego udziałem odbędzie się w Warszawie. Todd znany jest z serii chrześcijańskich filmów dokumentalnych Father of Lights i Holy Ghost. Relacjonują one Boże działanie w naszych czasach.

O mówcy

Todd White był narkomanem i ateistą przez 22 lata, kiedy nagle w 2004 roku został radykalnie zbawiony! Odkupienie i sprawiedliwość są podstawą nauczania Todda. Naucza on, że Duch Święty chce płynąć przez każdego wierzącego wszędzie gdzie idzie, w pracy, w szkole, w sklepach, centrach handlowych, na stacjach benzynowych, wszędzie. Todd White wystąpił w takich programach jak „Sid Roth: To Ponadnaturalne” i „700 club”.

Jego nauczania dostępne są na naszej stronie w dziale nauczania.

 

Cel konferencji

Tak o wydarzeniu piszą organizatorzy: “Chcielibyśmy doświadczyć Bożej perspektywy Królestwa Bożego. Kiedy patrzymy z góry, rzeczy wyglądają inaczej, przejrzyściej i wszystko wydaje się możliwe. On przeznaczył nas i wyposażył we wszelką moc, by Jego Królestwo mogło rozprzestrzeniać się na ziemi. Zapraszamy was na konferencję z Toddem White’em, dotyczącą uzdrawiania chorych na ulicach z Miłością Ojca.”

 

Miejsce Konferencji (AKTUALIZACJA)

Warszawa, ul. Marsa 56C w hali MT Polska

 

Rejestracja

Rejestracja i więcej informacji dostępnych jest na stronie wydarzenia na Facebooku.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *