Dziś rano kiedy się modliłam, zaczęłam oglądać wyniki giełdy w Stanach, które zaczęły gwałtownie spadać. Niektórzy reporterzy wiadomości z krajowych stacji używali nawet zwrotu „krwawa jatka na giełdzie”. Ja natomiast usłyszałam, że Duch Święty mówi do mnie: „To jest poważna korekta kursu, ale tak naprawdę, w końcu wyjdzie na dobre. Będzie ponowny wzrost i ta sytuacja zostanie po prostu użyta do tego, aby oczyścić rynek.”

To jest bardzo interesujące, co miało właśnie miejsce z Brexitem. Nowa karta historii została ostatnio zapisana przez ludność Wielkiej Brytanii – aby naprawdę wyjść z Unii Europejskiej. Wiem, że w tej chwili budzi to rozmaite emocje. Ludzie mają różne opinie. Ale chcę powiedzieć parę słów na ten temat.

Pan pokazał nam na spotkaniu naszej Rady Proroczych Starszych, że będzie czas, gdy Unia zostanie sfragmentowana. To było Słowo, które dał nam Bóg. Nie otrzymaliśmy wówczas, żadnego przeświadczenia, że dojdzie do całkowitego jej upadku, ale że zostanie podzielona. Więc na pewno możemy powiedzieć, że nie jest to sprawa, która jest dla Boga zaskoczeniem (i na którą nie przygotowałby odpowiedzi). On jest Panem nad narodami. On jest suwerenem narodów.

Bóg dał nam również prorocze słowo o trzęsieniu, które wyjdzie z Europy. Mieliśmy wrażenie, że chodzi o trzęsienie ekonomiczne, które wpłynie w pewien sposób na ekonomię USA, ale że nie będzie tak ciężkie jak w 2008. Dziś rano kiedy się modliłam, zaczęłam oglądać wyniki giełdy w Stanach, które zaczęły gwałtownie spadać. Niektórzy reporterzy wiadomości z krajowych stacji używali nawet zwrotu „krwawa jatka na giełdzie”. Ja natomiast usłyszałam, że Duch Święty mówi do mnie: „To jest poważna korekta kursu, ale tak naprawdę, w końcu wyjdzie na dobre. Będzie ponowny wzrost i ta sytuacja zostanie po prostu użyta do tego, aby oczyścić rynek.” Być może powinnam użyć tu słowa „prune” – oczyścić roślinę z owoców i suchych gałęzi. Nie jestem ekonomistą, więc tego nie rozumiem. Nie wiem, jak to się stanie. Wiem, że gdyby nie było tej korekty, to na rynku nastąpiłaby katastrofalna zapaść, która wywołałaby efekt domina, jeszcze gorzej wpłynęłaby na Stany i w rezultacie zobaczylibyśmy znowu to, co widzieliśmy w 2008… (Niektórzy z was pamiętają, że styczniu 2008 roku, Bóg dał mi słowo, że prowadzenie biznesu nie będzie więcej takie, jak dotychczas i potem widzieliśmy, że nadeszły te czasy, katastrofalne dla narodów).

Otrzymaliśmy również słowo, które nie zawsze podawaliśmy do wiadomości publicznej – część czujemy, że mamy przekazywać dalej, a część nie – że dolar pozostanie bezpieczną przystanią dla inwestorów i wierzę, że to ciągle będzie prawdą.

Chcę też powiedzieć do tych słuchaczy, którzy są z innych krajów i mieszkają w UE. Bóg kocha wasze kraje, jesteście bardzo ważni. Francja, Niemcy i inne kraje ciągle stowarzyszone z Unią – Bóg was kocha i słyszy wasze modlitwy. Chcę wam dać takie słowo zachęty, żebyście ufali Panu Narodów. Bóg jest Panem Narodów i wie, co się dzieje. Słyszy wasze modlitwy i wasze wołanie o przebudzenie. Odpowie na nie. Jest wierny.

To jest właśnie to, co czujemy na temat tej sytuacji. Chcieliśmy to umieścić w sieci tak szybko, jak to możliwe. Wiedzcie, że się modlimy o was, Europo.

Chcę też powiedzieć coś obywatelom Wielkiej Brytanii. Kiedy byliśmy ostatnio, w maju 2016, w Londynie, w trakcie modlitwy o Wielką Brytanię Bóg dał mojemu mężowi bardzo jasne słowo – powiedział: „Ja uczynię Wielką Brytanię ponownie wielką”. Brytania ma być wielką według planu, który Bóg dał dla tego kraju. Oczywiście obejmuje on wszystkie narody w Wielkiej Brytanii.

To jest ten update, który chciałam wam przekazać. Ciągle się modlimy i jeśli coś w tej sprawie dostaniemy, to przekażemy to wam.

Niech was Bóg błogosławi!

 

źródło: strona Cindy Jacobs na serwisie facebook, dostępna tutaj, videopost z 25.06.2016

tłumaczenie: ekipa otwarteniebo24.pl (Ela Świerczyńska)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *