29 lipca 2016

Ona jest wolna w Nim – to hasło kolejnej edycji konferencji dla kobiet “Shine”

Objęliśmy patronatem medialnym jedną z kolejnych edycji konferencji dla kobiet “Shine”. Oto szczegóły. 

Konferencja “Shine” odbędzie się 3 września przy ul. Przemysłowej 9 w Częstochowie. Mówcami będą: Joanna Kmiecik, Kinga Kmiecik oraz Laura Koke.

Laura Koke od ponad 25 lat z mężem Robertem Koke są pastorami Kościoła Shoreline w Austin, Texas. Zachęcają i wyposażają do służby nowe pokolenia liderów. Jej życiową misją jest inspirowanie kobiet na całym świecie do życia w bliskiej relacji z Bogiem.

Joanna Kmiecik razem z mężem Tomaszem są pastorami Kościoła Shoreline w Częstochowie. Jest założycielką Fundacji Eurohelp, która odpowiada na potrzeby cierpiących kobiet i dzieci. Jest mamą trójki dzieci i szczęśliwą babcią.

Kinga Kmiecik razem z mężem Szymonem prowadzą kościół Zoe Warszawa należący do Hillsong Family. Jej pasją jest odkrywanie talentów i potencjału, który Bóg umieścił w ludziach.

Odbędzie się także panel dyskusyjny dotyczący postrzegania służby kobiet w Polsce. Wezmą w nim udział: Paweł Godawa, Krzysztof Zaręba, Robert Koke oraz Tomasz Kmiecik. 

Organizatorzy podkreślają, że konferencja “Shine” to spotkanie skierowane do kobiet, nieograniczone do jednej denominacji:
“Chcemy w jedności stawać przed Chrystusem i oddawać Jemu chwałę, nie patrząc na nikogo przez pryzmat denominacji chrześcijańskiej. Tematy poruszane podczas wydarzenia są tematami, które nas łączą i taki jest też charakter całego wydarzenia. Chcemy łączyć się w Chrystusie, a nie dzielić”. “Pragniemy na naszej konferencji zmotywować kobiety, by POWSTAŁY do życia w duchowej WOLNOŚCI i śmiało wyzwalały tych, którzy żyją z dala od miłości Ojca. Mamy dosyć panowania ciemności w naszym kraju. Zatroskane i zniechęcone kobiety nie przyniosą wolności zgubionym, tylko te, które są dziko rozkochane w Bogu i zdesperowane, by nieść Jego miłość i odważnie przeciwstawiać się złu.” – czytamy.

 

Więcej informacji na www.shoreline.pl/shine

 

PATRONAT MEDIALNY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *