Ja wzbudzę wielką i potężną armię. To będzie największa armia Modlitewna jaką widział świat. Ona będzie burzyć warownie bałwochwalstwa. Pan mówi: nie mówcie, że żniwo jest dopiero za 4 miesiące, bo pola są już białe do żniwa. Nie ma dla Mnie niczego niemożliwego. Ja wzywam Polaków, żeby powstali. Tak jak stawialiście opór Hitlerowi, to stawcie opór diabłu, a on ucieknie. Dlatego, że Ja dałem wam namaszczenie, żeby stawić opór wrogowi tego narodu.

 

Wy jesteście moim ruchem oporu i będziecie stawiać opór dzieciom ciemności, bo szatan boi się polskich chrześcijan i będziecie stawiać opór diabłu w całej Europie, na Bliskim Wschodzie. Ja położyłem Moją dłoń na Polsce – mówi Pan. Nie myślcie, że jesteście małymi, nic nie znaczącymi ludźmi – mówi Pan. Dlatego, że w Moich oczach nie jesteście małym, nieważnym narodem. Jesteście źrenicą Mojego oka, jesteście Moimi umiłowanymi. Jesteście siłą na ziemi. I dlatego szatan starał się tak bardzo was zniewolić, bo tak bardzo się was boi. Pan mówi: jesteście wielcy w Moich oczach. Jesteście zwycięzcami w Moich oczach. Tak jak Hitler został obalony, tak Ja obalę bałwochwalstwo – mówi Pan. Ja wzywam to pokolenie, żeby walczyło. Jesteście w Mojej armii mówi Bóg. I nieprzyjaciel będzie jeszcze zaskoczony, dlatego, że oto czynię rzecz nową, mówi Bóg. Ja wzbudzę Mój lud w Polsce i powstaniecie i staniecie się wojownikami.

 Stójcie spokojnie i oglądajcie zbawienie Boga, dlatego, że wielu z was znajduje się w miejscu wielu trudności. Ale Ja wam powiadam: to Morze Czerwone się rozstąpi i zajmiecie swoją ziemię obiecaną, dlatego, że Ja wywołuje Mój lud z niewoli, Ja wywołuje Mój lud z tradycji i mówię: Polska jest waszą ziemią obiecaną. Ja robię to dlatego, że was kocham. Ja wprowadzę ten wielki ruch znaków i cudów, bo w kraju powstanie wielka Armia ludzi, którzy będą czynić znaki i cuda. To przebudzenie przyjdzie nie Tylko do jednego miasta, dlatego, że Polska zapłonie dla Mnie – mówi Pan.

Polska będzie znana jako ogień Europy, będzie miejscem przebudzenia w Europie. Ponieważ Mój lud wołał do Mnie – mówi Pan – nie omijaj nas! Nie chcemy Tylko słyszeć o przebudzeniach w innych krajach. Chcemy, żeby Polska także Doznała przebudzenia! Ja słyszałem wasze wołanie, mówi Pan i nadchodzi Przebudzenie tak wielkich rozmiarów, takiej jakości, że trudno wam to sobie wyobrazić. Będę pracował z młodymi i starszymi i powołam Jozuów i Kalebów. Ja przychodzę do tego kraju – mówi Bóg. Ja przychodzę, aby dokonać przemiany tego narodu. Dlatego stawcie opór nieprzyjacielowi. Ja szukam takiej armii i to jest ten dzień, aby powstać i powiedzieć: oto jestem Panie poślij mnie. Nie tylko bałwochwalstwo upadnie, ale katedry będą pełne ludzi, którzy będą tańczyć i uwielbiać Mnie – mówi Bóg. Dlatego, że teraz następują zmiany warty. Ja pracuje wśród sfer rządowych – mówi Bóg. Patrzcie na przywództwo. Ja sprawię przebudzenie w polskim rządzie mówi Bóg. Oni skłonią swoje kolana i przyprowadzą naród do Chrystusa, bo nie ma innego imienia przez które można być zbawionym.

Ja zmienię rząd w Polsce. Ja postawię chrześcijan w rządzie i Moje imię będzie wywyższone w tym rządzie. Ja zmienię ten naród, Ja uzdrowię sytuację ekonomiczną Polski, jeżeli będziecie się modlić. Polska będzie ogniem Europy. Tutaj będzie płonąć ogień przebudzenia i ludzie Będą przyjeżdżać z całego świata. Iz 22:22: „I położę na jego ramieniu Klucz Dawida i gdy on otworzy, to nikt nie zamknie, gdy on zamknie, to nikt nie otworzy.”

(2005r.) – Cindy Jacobs

Zdjęcie: Polsko przebudź się!

Komentarze

 1. Wspaniała Boża obietnica.Oczekujemy na jej wypełnienie.Chcemy walczyć w armii Pana i pod Jego Przywództwem.Na pewno zwyciężymy ,bo On jest naszą siłą.Chwała Panu Jezusowi.

  1. Bardzo mnie poruszyło to słowo i jest ono ogromna zachęta do nie ustawania i trwania w modlitwie. Z tego co wiem to Polska jest jednym z niewielu narodów w którym chrześcijaństwo może tak jawnie się manifestować np publicznie bez ranienia np uczyć innych wyznań.
   I nie ma niemal żadnej opozycji wyznawania wiary i mówienia jawnie o grzechu. Co w przypadku np krajów skandynawskich jest niemożliwe.
   Bardzo budujące słowo . Jezus jest naszą siłą.
   J.P.

 2. Slyszalam juz o tym proroctwie i ciesze sie ze moglam je tu teraz znowu przeczytac! Amen! Nasz Bog,Jezus Chrystus moze wszystko i On sprawi przebudzenie w Polsce!Amen!Chwala naszemu Bogu,Stworcy i Zbawicielowi!

 3. Rozumiem chęć pokrzepienia ale czy ta nie wypływa z serca pełnego wiary osobistej?
  Rozumiem chęć motywacji ale czy ta nie wpływa z miłość szczerej i prostej do Boga, jego wartości i w końcu bliźniego samego jak do siebie samego?

  To co tu czytam odbieram jako zwykłą strawę dla pychy, a czego Jezus, który objawił się jako jedyna droga do Boga naszego chciał abyśmy się w pierwszej koljejności wystrzegali?…

  Jak brzmią pierwsze słowa JEDYNEJ doskonałej modlitwy jaką przekazał Jezus od Boga dla ludzi?
  Nad tym warto rozważać w sercu Swoim.
  Kazanie na Górze jest tym gdzie Jezus siada i rozmawia z ludźmi jak równy z równym i objaśnia Im istotę pracy dla Boga na tej Ziemi… Jednak jak obserwuję jest ona dla wielu zbyt nudna… zbyt mozolna… zbyt skromna i zbyt pokona aby poświęcić swój dany czas na jej ciągle doskonalenie.

  Wybaczcie ale ja w tym wszystkim czytam zwykłą pychę, próżność i po prostu manowce złego…

 4. Proroctwo zachęcające do dalszego trwania w modlitwie.Od 3 lat szczególnie modlimy się o przebudzenie w Polsce.Nie zgadzamy się,aby ludzie wciąż byli pogrążeni w bałwochwalstwie i kłamstwie diabelskim.Naszym pragnieniem jest wyrywać ludzi i demaskować oszustwa diabła.Tylko w miłości przez Ducha św zwyciężymy i tego się razem trzymajmy .Na proroctwo mogę powiedzieć AMEN!!!!

 5. Czy wszyscy wiecie , że przebudzenie poprzedza całkowite oczyszczenie Ogniem Bożym? Każdy grzeszek musi być wyznany, inaczej grozi ci śmierć – jedna i druga . To walka z diabelskim duchami na serio , aby stać się świadkiem Jezusa pełnym Mocy Ducha musisz się wyrzec wszystkiego i wszystkich, by Lucyfer nie miał cię czym zastraszyć czy szantażować. Ilu z was chce zostawić w jednej chwili swe dzieci, małżonków, rodziców? Tak jak zostawili Piotr, Jsn, Jakub ? Czy pałacie pełną nienawiścią do grzechu i gotowi jesteście przelać swą krew w walce z nim ?

 6. Już Bogdan Olechnowicz jeździł do Komorowskiego gdy był prezydentem i głosił, że to “dom Dawida”. Skoro tak to coś z tym “domem Dawida” nie tak że już dwie kadencje rządzi PiS i zanosi się na trzecią.

 7. w 2005 roku kobieta to wygłosiła ….
  i co?
  mówi o obaleniu bałwochwalstwa a osoby ją promujące działają w ekumenii z katolikami bałwochwalcami…
  dziwne…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *