1 sierpnia 2017

Kobieta w zbroi – to hasło kolejnej edycji konferencji dla kobiet Shine

Objęliśmy patronatem medialnym jedną z kolejnych edycji konferencji dla kobiet “Shine”. Oto szczegóły.

Już 2 września przy ul. Przemysłowej 9 w Częstochowie odbędzie się kolejna konferencja Shine dla kobiet pod hasłem „Kobieta w zbroi”. Tegoroczna konferencja Shine, jak piszą organizatorzy, ma zainspirować każdą dziewczynę i każdą kobietę do tego, by stać się strategiczną i odważną bożą kobietą, która wie jak walczyć i jak wygrywać bitwę w swoim umyśle z różnymi obawami, lękami, troskami i trudnymi okolicznościami w swoim życiu.

 

Wykłady poprowadzą mówczynie z polski i z zagranicy: Nancy Mcredy, Joanna Kmiecik, Laura Koke, Kinga Kmiecik. Podczas konferencji będzie można usłyszeć historie kobiet, które w swoim życiu stoczyły walki o siebie oraz o swoich najbliższych i odniosły zwycięstwo w imieniu Jezusa.

 

Nancy McCready pełni funkcję pastora w Christian City Fellowship. W swojej służbie koncentruje się głównie na szkoleniu zespołów prowadzących małe grupy uczniowskie. Współpracuje z lokalnymi i międzynarodowymi przywódcami kościołów, pomaga im rozwijać swoje życie w Chrystusie. Jej przesłanie jest mocno oparte na spotkaniu z Bogiem oraz życiu przemienionym przez moc krzyża.

 

Joanna Kmiecik razem z mężem Tomaszem są pastorami Kościoła Shoreline w Częstochowie. Jest założycielką Fundacji Eurohelp, która odpowiada na potrzeby cierpiących kobiet i dzieci. Jest mamą trójki dzieci i szczęśliwą babcią.

 

Kinga Kmiecik razem z mężem Szymonem prowadzą kościół Zoe Warszawa należący do Hillsong Family. Jej pasją jest odkrywanie talentów i potencjału, który Bóg umieścił w ludziach.

 

Laura Koke od ponad 25 lat z mężem Robertem Koke są pastorami Kościoła Shoreline w Austin, Texas. Zachęcają i wyposażają do służby nowe pokolenia liderów. Jej życiową misją jest inspirowanie kobiet na całym świecie do życia w bliskiej relacji z Bogiem.

 

Więcej informacji na www.shoreline.pl/shine

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *