Kochani, portal OtwarteNiebo24.pl, powstał, by każdy z nas, wierzacy, mógł wzrastać w dojrzałości i poznaniu Pana.Chcemy, by w Polsce powstało nowe pokolenie, które naprawdę zna Jezusa. Dlatego potrzebujemy waszej pomocy.

Biblia mówi: “Podczas wspólnych spotkań jeden śpiewa, drugi naucza, inny dzieli się objawieniem od Boga, ktoś mówi w obcym języku, a jeszcze inny go tłumaczy – ale wszystko niech służy umacnianiu wiary wierzących.(..) Dzięki temu wszyscy po kolei możecie prorokować, nauczając i zachęcając siebie nawzajem.” I Koryntian 14:26,31

Aby stworzyć prawdziwe, Boże miejsce wzrostu chcemy, żeby każdy z was miał możliwość podzielenia się tym, co otrzymuje od Boga, także tym co znalazł w internecie (artykuły, wideo lub audio) lub co przekazali inni wierzący, zarówno pastorzy, nauczyciele, prorocy i apostołowie jak i “zwykli”, nie utytułowani wierzący znajomi.

 

Pomimo, że jesteśmy daleko, chcemy żeby strona była zalążkiem i małą cząstką tego czym jesteśmy my jako kościół, bo Bóg obiecał, że jeśli nie będziesz tylko odbiorcą, ale będziesz “siał” dalej to, co od Niego dostałeś, to “pożniesz” dużo więcej.

 

Zacznij już dziś czynnie współtworzyć nasz wspólny portal.

 

Interesujące materiały prześlij za pomocą strony. Linki przeniosą Cię do formularzy przez które prześlesz nam materiały do działu: magazyn, nauczania, muzyka, filmy.

 

Dziękujemy wam za wasze wsparcie.

Bądzcie Ubogłosławieni,

Zespół Otwarteniebo24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *