12 września 2015

Jak postępować z otrzymanym błogosławieństwem cz.2/2

Aby obejrzeć w języku polskim, włącz napisy w odtwarzaczu.

“Od wczesnych lat 70-tych w naszych kręgach kładziony był akcent na królewskie namaszczenie – tych którzy są w biznesie i świecie polityki. Podkreślano potrzebę zrozumienia, jak poruszać się w namaszczeniu w swoim środowisku. Potrzebę uświadomienia sobie, że nie muszą iść do kościoła po cud, lecz że cud pójdzie z nimi do ich środowiska. I widzieliśmy jako wspólnota nie tylko pojedyncze uzdrowienia, ale cud za cudem i zmianę całej kultury w tych obszarach.”
czas: 5:30

Druga część kazania Billa Johnsona z Toronto, 2014 r.

Komentarze

  1. dlaczego nikt nie tłumaczy najnoszych Billa Johnsona z 2015, teraz w hameryce gorący czas, maja problemy, prorocy prorokują tylko zle, dlatego teraz warto posłuchać co u nich, jak się motywują w zborach, to się naszemu krajowi tez przyda

  2. Staramy się według naszych możliwości. Niestety nie jesteśmy w stanie wszystkiego tłumaczyć, dlatego zapraszamy do współpracy tych, którzy mają chęci jak i umiejętności. Każdemu chętnemu udostępnimy odpowiednie oprogramowanie przyspieszające tlumaczenie i oczywiście sprawdzimy tekst przed publikacją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *