4 kwietnia 2021

Sezon 2 The Chosen z oceną 9,6 (IMDb) już w te święta! Do tego za darmo!

Pierwszy odcinek drugiego sezonu niezwykle popularnego serialu The Chosen, opartego na Ewangeliach, będzie dostępny już w te święta.

„W niedzielę wielkanocną zostanie opublikowany pierwszy odcinek sezonu drugiego” – ujawnił producent i reżyser Dallas Jenkins podczas live’a na żywo. Dodał też, że każdy odcinek zostanie opublikowany, gdy tylko zostanie ukończony. Opisał również niektóre wyzwania, które zagrażają The Chosen.

Serial The Chosen to niezależna produkcja, którą można obejrzeć w aplikacji na urządzenia Apple (tutaj) i Androida (tutaj). Kilka lat temu serial przeszedł do historii, pozyskując najwięcej środków finansowych z zrzutki na produkcję telewizyjną.

Od czasu zebrania 10 milionów dolarów na pierwszy sezon, budżet drugiego sezonu również został w całości opłacony ze subskrypcji. Natomiast trzeci sezon zebrał już ponad 2 miliony dolarów. Twórcy serialu opracowali ciekawy schemat płatności, w ramach którego widzowie mogą oglądać odcinki The Chosen za darmo lub dokonać płatności.

Na amerykańskim serwisie filmowy IMDb “The Chosen” może pochwalić się powalającą ocenę 9,6! Dlaczego? Twórcy puścili wodze fantazji i przedstawili interesujące tło historii, dotyczących kluczowych bohaterów Nowego Testamentu. Efekt jest ciekawy, a momentami bardzo wzruszający. Nie zabrakło także scen dobrze opisanych w Nowym Testamencie. Nad zgodnością całości z duchem Ewangelii czuwali eksperci.

Twórca serialu Jenkins i jego zespół planują wyprodukować siedem sezonów The Chosen, obejmujących publiczną posługę Jezusa i zakończonych jego śmiercią i zmartwychwstaniem, na który planują zebrać razem aż 100 milionów dolarów.

Jenkins twierdzi, że The Chosen pozostanie darmowy, Czuje on, że istnieje potrzeba dzielenia się życiem Jezusa ze światem pogrążonym pandemią, zamieszkami na tle rasowym i innymi podziałami.

Oglądaj online

Serial można obejrzeć z polskimi napisami korzystając ze strony https://watch.angelstudios.com/thechosen/ lub bezpłatnej aplikacji “The Chosen” (wersja na smartfony oraz iOS). Wersja przeglądarkowa jest już bezpłatna. Do tej pory odcinki wyświetlono ponad 4 mln razy, w 156 krajach na świecie.

Wszystkie odcinki są darmowe, ale obecnie tylko na telefonie w aplikacji the Chosen:

 

Komentarze

 1. Witajcie!

  Obejrzałem kilka odcinków tego serialu i uważam, że wnosi bardzo dużo zamieszania.
  Szczerze mówiąc, nie odważyłbym się na chcociaż bardzo ciekawe, to tak daleko idące naditerpretacje Słowa i prezentowanie połączeń w relacjach, które jasno z Biblii nie wynikają i być może się mylę, ale uważam, że Duch Święty nie posuwa się
  do takich interpretacji
  PS
  uważam, że Wasz magazyn jest świetny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *