W niedzielę rano (17 stycznia 2021 – przyp. red.) usłyszałem, że Pan mówi: „zmieniam rzeczy dookoła ciebie”. Wczoraj wcześnie rano (20 stycznia 2021 – przyp. red.) Pan obudził mnie i pokazał mi obraz dwóch przewróconych koszy. Potem Bóg zaprowadził mnie do Jeremiasza 24 i zaczął mi przekazywać następujące słowo: „Jest nowa kadencja. Jest nowy dźwięk. Jest nowe poruszenie. W niebiosach rozbrzmiewa orkiestra. Zaczyna schodzić w rzeczywistość ziemską. To ustanowi nowy ruch na ziemi. Kiedy już zdawało ci się, że nie masz sił, by wyrażać, kim Ja Jestem w tobie, Ja przychodzę, by jednym tchnieniem sprawić, że wszystko w tobie znów ożyje. Ja ślę Moje tchnienie w ciebie. Otrzymaj je, a ożyjesz!

To, co było zapieczętowane, zatrzymane – twoje poruszanie się ze Mną w wymiarze ziemskim – zaczyna się rozgrzewać. To, co było zapieczętowane ponad tobą, zaczyna się topić. Przygotuj się, bo Ja jestem gotowy, by się przebić i zstąpić, i poruszać się przez ciebie w nowy sposób. Mówię do USA – zaczynam cię zmieniać na sprawiedliwego [ang. “turn upright”, gra słów, znaczy zarówno “przemienić w sprawiedliwego, jak i “obrócić, przywrócić do pionu”]. Przygotujcie się, bo Moi ludzie powstają z dźwiękiem, który sprawi, że rzeczy powalone, przekręcone, znów staną się właściwe.

Przez chwilę będzie to wyglądać jak dwa przewrócone kosze. Będzie problem rozpoznać, co jest w nich dobre, a co złe. Jednakże Ja zacznę te rzeczy rozdzielać. Będę strzegł dobrego. Nadchodzą czasy, gdy zło się połączy i wyda owoc, którego jeszcze nie widziano w nowoczesnych czasach. A to, co dobre, przyjdzie do Mnie, by Mnie poznać w sposób, w jaki Mnie jeszcze nigdy nie poznało. Nowy owoc zła odrzuci Mnie całkowicie. Rozprawię się z nim na podstawie ich szafarstwa. [Nie miejcie udziału w złym], nie jedzcie z niego. Nie jedzcie z drzewa poznania dobra i zła. Jedzcie z Mojego Drzewa Życia. Tchnę nowe ŻYCIE w ciebie dziś”.

Justin Rana przesłał mi dzisiaj wiadomość po wysłuchaniu mojego słowa: „Chcę się z tobą podzielić tym, co widziałem w związku z twoim proroctwem o koszach. Widzę, że na wierzchu „nowego owocu” [zła] jest napisane słowo „jedność”. Ale kiedy próbujesz tego owocu, jego miąższ jest ze słowa „konformizm”. Prawdziwa jedność przychodzi jako Jeden Nowy Człowiek [nowonarodzony i scalony w Bogu, też często stosowane w służbie Chucka jako słowo określające jedność wśród Chrześcijan i Żydów wierzących, że Jezus jest Mesjaszem]. To, co świat postrzega jako jedność, to faktycznie konformizm, dopasowywanie się do tłumu – wszyscy mają wyglądać, działać, myśleć i mówić tak samo. Nie tak wygląda Królestwo Boże. Nie możemy się dopasowywać do świata, ale zjednoczyć się jako Nowi Ludzie, w miarę jak nasz Pan objawia swoje plany”.

 

źródło: fanpage Chucka Pierca z dnia 21.01.2021 (https://www.facebook.com/chuckdpierce)

tłumaczenie: ekipa otwarteniebo24.pl (Ela Świerczyńska), nawiasy kwadratowe [] stanowią przypisy tłumacza

obrazek wyróżniający: ekipa otwarteniebo24.pl (zdjęcie-tło obrazka: evgenij konev on unsplash.com)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *